Odpovede na dôležité otázky logistiky

Pracujete na pozícii manažéra v logistike a doprave alebo sa iba túžite stať informovaným profesionálom, ktorý nežije v minulosti ale hľadá aj pokrok. Na Slovensku je jedna zo špičkových firiem, zaoberajúcich sa produkciou prepravných obalov pre oblasť logistiky. Na prvý pohľad to pre Vás nemusí byť relevantná informácia. Avšak dôležitá je politika tejto spoločnosti. Vo svete logistiky a automobilovej dopravy sú ocenený niekoľkými cenami za vývoj a kvalitu, nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Správny manažér v logistike je vždy výborne informovaný

Reč je o spoločnosti Schoeller Allibert. Nie je to iba firma, ktorá predáva. Ich celkové zameranie je postavené na silnej kvalite výrobkov ako plastové palety, box, prepravky či kontajnery. To ale nie je jediné čo u nich na stránke schoellerallibert.com nájdete. Ako jedna z mála spoločností stavila na informovanosť svojich klientov a vývoj novších a kvalitnejších materiálov z udržateľných zdrojov a v plne recyklovateľnej forme. Tak to je už úplne o niečom inom. Každý vedúci pracovník logistiky má u nich prístup k návodom na optimalizáciu, riešenie zníženia nákladov a naopak zvýšenia efektivity pri preprave výrobkov, tovarov či materiálu. Záber je naozaj široký a informácií je veľmi veľa.

Logistika zaraďuje automatizáciu a robotizáciu do svojich procesov

Aj preto si môžete nové trendy a zlepšenia prečítať v časopise spoločnosti Schoeller Allibert https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/u-turn-asopis-spolonosti-schoeller-allibert. Logistika budúcnosti ale nie je iba o znižovaní nákladov, riešení kvalitnejšej prepravy a ochrany dodávok. Je to aj o modernizácii pokroku, ktorá zasahuje aj toto odvetvie. Rozmáha a robotizácia a automatizácia najmä v skladoch a distribučných prevádzkach. Ako sa nestratiť v budúcej dobe robotiky je tiež jednou z tém, ktoré pomáhajú v tejto spoločnosti pre svojich klientov osvetliť. Potenciál rastu a konkurencie schopnosti partnerov tejto spoločnosti je vysoký a s informáciami o svetových trendov sa stáva ešte vyšším.

This entry was posted in IT. Bookmark the permalink.