Nie je masáž ako masáž

Milujete masáže a pravidelne na niektoré chodíte? Alebo ste iba istý druh luxusného labužníka a radi si užívate príjemné benefity rôznych masáží. Nie je nič príjemnejšie ako nechať sa po celom namáhavom dni zveriť do rúk usmiatej a milej masérky alebo maséra. Masáže majú svoje čaro a nielen to. Každá má svoje zdravotné benefity. Od relaxačných masáží po tie silové, ktoré uvoľňujú pohybový aparát. Či ste si už naši svoju top obľúbenú masáž alebo nie, skúšajte. Nové zážitky nás poháňajú vpred a poskytujú nám korenie života. Niekedy je sladké a niekedy horké. Čo takto vyskúšať korenie pikantné… Neviete kam večer alebo chcete iba prekvapiť partnera?

máte radi masáže?

Nebojte sa navštíviť niektorý zo salónov poskytujúcich tantra masáž. Budete prekvapený. Príjemné prostredie, usmievavý ľudia a energia, ktorá sa dá vo vzduchu krájať. Aj takáto môže byť atmosféra tantra masáže. Tá pochádza z Indie a dnes ju pozná celý svet. Milujú ju muži – ako známi pôžitkári. Čo je zaujímavé – ženy ju zbožňujú tiež. Každý si nájde to svoje. Jemný nádych pikantnosti a erotiky je prepojený so zmyselnou vôňou olejov a jemnými pohybmi rúk. Toto rozhodne nie je masáž na ubolený chrbát.

Túto masáž budete milovať

Toto je masáž pre zmysli a telo. Jej cieľom nie je odstránenie bolesti ale navodenie dokonalého relaxu a uvoľnenia. Nie je ničím nezvyčajným ak na konci masáže prichádza vyvrcholenie, ktoré je pocitovo veľmi intenzívne. Nie je to ale podmienkou. Práve je jemnosť a zmyselnosť je táto masáž vhodná na odbúravanie blokov v sexualite. Prijatie samého seba a milovania sa. Po pravidelných masážach prichádzajú aj rôzne zdravotné benefity ako je zdravšia prostata a dlhšia erekcia. U žien je to odbúranie stresu a podpora sexuálneho apetítu. A nielen to. Ak chcete zažiť všetky tieto pocity a absolútne sa zrelaxovať vyskúšajte túto eroticko – uvoľňujúcu masáž.

This entry was posted in Business. Bookmark the permalink.