Schodiská a bezpečnosť

Máte vo svojej firme alebo prevádzke schody a potrebujete zabezpečiť bezpečnosť pre ľudí, ktorý sa po nich pohybujú ale nechcete pokaziť dojem priestoru? Priestor schodov musí byť bezpečný pre všetkých prechádzajúcich. Či už sú schody strmé alebo voľnejšieho zrázu, či ich je pár alebo celé schodiská. Nepostrádateľnou súčasťou každých schodov by malo byť zábradlie. Nakoľko schodisko je jednou z najrizikovejších častí objektov a domov vôbec. Predídete tak rizikám spojeným s možným pošmyknutím, či zakopnutím a následným pádom. Práve zábradlie je tou pomyselnou záchrannou bariérou. Je pritom jedno, či sa jedná o dieťa, dospelého alebo seniora.

Nerezové zábradlie ako dizajnový prvok

V prípade seniorov zábradlie nie je iba bezpečnostný prvok ale aj pomôcka pri zvládnutí výstupu a zostupu po schodisku. Napriek tomu zábradlia neboli obľúbenou témou dizajnérov. Dnes je tomu inak. Kedysi tenká hranica medzi bezpečnosťou a estetikou dnes vytvára mosty. Zábradlia z oceľovej nereze sa stali obľúbeným kúskom na dotvorenie interiéru alebo exteriéru, pričom príjemne zapadajú a ladia do rôzne kompozične zostavených priestorov. Spoločnosti zaoberajúce sa výrobou nerezových zábradlí na schody Lmmot poznajú svetlú budúcnosť tohto výrobku. Úspech stojí za vynikajúcou kvalitou materiálu, jeho vlastností a udržateľnosti.

Bezpečnosť na prvom mieste

Čo by ste ale netušili za nerezovými zábradliami stojí aj kus ekológie. Preto je po nich stále väčší dopyt a záujem rastie nielen v priemysloch a strojárstve ale aj v stavebníctve a dizajne. Kvalitu si uvedomujú aj v LM Mont – Stavebno obchodnej spoločnosti, ktorá stavila na kvalitu a zábradlia vyrába práve z tohto materiálu. Na trhu fungujú niekoľko rokov a majú za sebou projekty súkromného charakteru ale aj komerčných rozmerov. Je preto logické, že pri výrobe stavia na silnú kartu. Rovnako aby ste aj Vy mali staviť na funkčnosť a zároveň dizajn. Kvalitu a zároveň efektívnosť a variabilitu, ktorú nerezové zábradlia na schody môžu ponúknuť.

This entry was posted in IT. Bookmark the permalink.