Hovoria za nás činy

Ak snívate o nejakej malej chatke alebo domčeku v lese, pri jazere, alebo na pláži, čí na inom netradičnom mieste, vďaka Euro-mobilné domy to nemusí byť len nesplnený sen. Spoločnosť Euro-mobilné domy sa zaoberá predajom a montážou mobilných domčekov, na vami vybrané miesto, aj v takých oblastiach, kde nie je napríklad povolená výstavba klasického domu alebo v turistických, alebo záhradkárskych oblastiach, či kempoch na dovolenkové, alebo aj celoročné bývanie. V ponuke momentálne máme viac ako 80 typov domčeka rôznej cenovej relácie, veľkosti a prevedenia.

Dom pri jazere

Ak váhate nad takýmto domčekom práve preto, že si neviete predstaviť ako by to fungovalo a nikdy ste o ničom takom nepočuli, môžete si naše domčeky pozrieť na našej internetovej stránke alebo sa prísť pozrieť k nám do firmy, kde vás náš obchodný zástupca prevedie vystavenými domčekmi a ukáže vám všetky typy, ktoré by vás mohli zaújmať v súlade s vašimi možnosťami a pozemkom. Mobilné domčeky sú certifikované a vyrobené známym holandským výrobcom takéhoto typu domčekov.

mobilný dom

Mobilné domy sú známe po celom svete a ich výstavba je v niektorých krajinách úplne bežná a častokrát mobilný dom zamieňa ten klasický murovaný kvôli nižšej cene, a tiež nižších prevádzkových nákladov, či už ako príložitostný, dovolenkový domček, ale častokrát aj ako dom na celoročné bývanie. Ak stále nie ste istí takýmto domčekom a ako by fungovala celá realizácia jeho montáže, stačí si pozrieť na našej internetovej stránke sekciu Naše referencie euro-mobilnedomy.sk, a tam uvidíte realizačnú dokumentáciu, ako vyzerá transport a montáž domčekov, ktoré si od nás kúpili naši zákazníci. Nájdete tam fotky z prepravy takéhoto domu ako aj samotnej montáže a prípravných či dokončovacích prác, pri samotnej montáži a pokladaní mobilného domčeka na pozemok. V prípade akýchkoľvek vašich otázok vám radi odpovieme.

This entry was posted in Ekonomika. Bookmark the permalink.