Reklamné perá

Asi najčastejšie vyberaným firemným predmetom sú perá. Avšak ani firemné darčekové perá nemusia byť žiadne klišé. Aj keď sa vám to môže na prvý pohľad zdať ako nevhodný a zastaralý darček, ktorý dávajú všetci, opak je pravdou. Perá sú v každej kancelárií nedostatkový tovar. Stalo sa vám už, že ste hľadali nejaké pero a žiadne vám nepísalo, alebo ste žiadne nenašli lebo vám ho kolegovia, zákazníci alebo niekto iný zobrali? To je bohužiaľ prax z bežného života a pero sa naozaj stáva predmetom, ktoré mu sa vždy potešíme. Či už obyčajné guličkové plastové, ktoré všetci používame alebo kovové perá, ktoré sú o niečo luxusnejšie. Kovové perá taktiež všetci poznáme, sú o niečo ťažšie a pôsobia oveľa honosnejšie, keď ich človek drží v ruke.

pero

Podarovaním kovového pera v nejakej darčekovej krabičke lepšiemu klientovi alebo firemnému partnerovi si hanbu veru nespravíte. Keď k tomu pridáte ešte nejaký štýlový alebo kožený diár je to perfektný darček pre každého biznismena. Pero je aj perfektný reklamný predmet. Na pero môžete natlačiť alebo vygravírovať názov vašej firmy, vaše meno, logo, nejaké motto a pod. Pri písaní bude mať obdarovaný, alebo ten čo po peru stiahne na očiach to čo ste na pero natlačili.

pero

Vďaka tomu si môže napríklad ľahko zapamätať názov vašej firmy, vás, alebo v prípade podarovania natlačeného pera priateľovi či kamarátovi, si pri písaní s ním na vás tento priateľ/kamarát vždy spomenie. Na Promo darčeky môžete nájsť rôzne modely kovových aj plastových pier. Na každý model je možné niečo natlačiť prípadne vygravírivať. Ak by ste predsa len siahli po nejakom inom firemnom reklamnom predmete, na Promo darčeky nájdete množstvo skvelých darčekových a reklamných predmetov. Na každý náš predmet sa môže urobiť tlač, v prípade textilných predmetov aj výšivka, ktorá bude obsahovať názov vašej firmy.

This entry was posted in IT. Bookmark the permalink.