Priatel sa kukal na sex inzeraty

S priateľom už sme spolu boli krásnych desať rokov. Aspoň ja som si to teda myslela. Ale poďme od začiatku príbehu. Mali sme spolu harmonický vzťah. Občas prebehla nejaká tá hádka, to je jasné a normálne.. asi ako v každom normálnom vzťahu. Ukážte mi niekoho, kto sa vo vzťahu nikdy nepohádal. Dokonca som od niekoho začula, že „pohádať sa je zdravé“. Naše hádky neboli také časté a na nič som sa prakticky nemohla sťažovať. Bol to chlap, ktorý ma neočaroval hneď na prvú dobrú, ale neskôr som sa do neho zamilovala a bola som spokojná.

s

Časom sme ale začali riešiť jeden problém. Po desiatich rokoch som mu asi už prišla ako nuda. Sex už bol málo a ja som si hovorila, čo sa deje. Myslela som si, že je to iba nejaké obdobie, ktoré sa prehupne a bude to dobré. Lenže to tak nebolo. Čas utekal a utekal a my sme sa čoraz viac vzďaľovali. Mne samozrejme chýbal intímny styk. Niekoľkokrát som sa o tom s partnerom skúšala porozprávať, ale on ako keby to nechcel počuť. Hrozne ma to trápilo, ale nedokázala som prísť na žiadne normálne riešenie. Až raz som objavila ´, že sa priateľ pozerá a odpisuje na sex inzeráty.

s

Strašne ma to bodlo do srdca, pretože som mu verila a nemyslela som si, že niečoho takého bude schopný. Keď prišiel, okamžite som mu povedala, čo som objavila, že si chce dohovoriť pani na sex. Už som bola fakt vytočená dobehla. Avšak som čakala, že sa aspoň ospravedlní, ale on nič. Jednoducho mi nepovedal ani slovo, zbalil sa a odišiel. Bola som hrozne prekvapená, pretože toto som od priateľa (teraz už ex), s ktorým som bola vyše desať rokov, vôbec nečakala. Je fakt smutné, ako niektoré vzťahy končia. O tomto priateľovi som bola úplne presvedčená, že spolu budeme až do smrti, že spolu zostarneme. Hold bohužiaľ niektoré predstavy sa nenaplnia v živote, tak musím skúšať hľadať šťastie ďalej.

This entry was posted in Business. Bookmark the permalink.