Osvetlenie

LED reflektory sú v poslednej dobe pomerne veľmi využívané najmä v priemyselných častiach, ale taktiež sa dajú perfektne využiť aj v domácom prostredí a teda ich uplatnenie nájde azda každý. Mať možnosť osvetliť výrobné haly, ale taktiež aj priemyselné zóny, ako sú parkoviská či skladové priestory, je skutočne veľkou výhodou. Osvetlenie okolia vášho domu, ako je nádvorie, dvor, záhrada, altánok či iné časti okolia a teda iné časti pozemku, vám dodá v dnešnej dobe výrazné Plus. Na www.ledprodukt.sk nájdete množstvo rôznych komponentov v podobe LED reflektorov, spomedzi ktorých sú najpredávanejšie napríklad LED Reflektor 1500Im, vybavený solárnym panelom a dodávaný s diaľkovým ovládačom, ktorí svojimi rozmermi dokážete umiestniť takmer všade.

noc garaž

Tento LED reflektor patrí medzi inteligentné osvetlenia a je vhodný pre inteligentný domov. Jeho napájanie je postavené na solárnom panely, vďaka ktorému ušetrite množstvo elektrickej energie ale zároveň vám dokonale poslúži, pretože sa dokáže nabiť slnečnými lúčmi aj v pomerne oblačnom prostredí. Spomedzi množstva u nás ponúkaných led reflektorov vám chceme dať do popredia led reflektor 50W 5500K v prevedení čierny. Vstupné napätie tohto LED reflektora je AC 220W ~ 24V a jeho svetelný tok je až 4000Im.

záhrada osvetlenie

Je dodávaný v prevedení farby studená biela s označením 5500K. Jeho životnosť je až 15000 hodín plynulej prevádzky. Vďaka jeho malým rozmerom 24 x 192 x 22 mm ho dokážete umiestniť skutočne aj do tých najužších priestorov. Je pomerne odolný, pretože je vyrobený prevažne z hliníka a tvrdeného skla a preto je vhodný pre exteriér ale aj interiér. Užívajte si dokonalé svetenie za pomoci šikovného a cenovo nenáročného led reflektora 50W, 5 500K v prevedení čierny, ktorý si viete zakúpiť už dnes na www.ledprodukt.sk. všetky naše produkty pre vás starostlivo kontrolujeme a balíme, aby sa vyhlo ich poškodeniu alebo inej nefunkčnosti a aby vám boli dodané len v tej najlepšej kvalite. Spoľahnite sa na ledprodukt.sk.

This entry was posted in IT. Bookmark the permalink.