Obľúbené zvieratko do bytu

Ako by ste nikdy nenaštvali vašich susedov? Rozhodne to nebude práve prípad, ak si do bytu kúpite štvornohého miláčika. Čo taký pes potrebuje, aby ste mu dopriali nový domov a bol šťastný? Šťastný pes vrtí chvostom. To je neklamný znak, že sa vášmu psovi u vás a s vami naozaj páči. Aj váš pes to robí? Prečo však nie je dobré mať psa práve v byte? Aké sú nevýhody práve pre majiteľov? Túžite po pokazení si dobrých vzťahov? Pes vám môže postrážiť byt, pokým ste v práci. Ale každému psovi začnete chýbať, keď zabuchnete vchodové dvere za vami do vášho bytu.

miláčik

Viete, čo potom bude robiť váš pes, pokým neprídete znovu domov? Neviete si predstaviť? Ak si myslíte, že váš pes bude ležať a možno aj spať po celú dobu, tak sa veľmi mýlite. Bude celú dobu štekať. Štekot psov vyrušuje ostatných susedov. Mnohí ľudia pracujú na rôzne smeny, kedy prichádzajú zo svojho zamestnania aj nad ránom. Potrebujú sa aspoň celé doobedie poriadne vyspať, keďže celú noc pracovali. No a čo im dáte na oplátku? Neustály neutíchajúci štekot vášho psa. Možno vám to nepovedia do očí, ale štekot vášho psa ich hnevá a vyrušuje počas ich spania.

pes

Pri štekote psa sa veru nedá spať. A čo také mamičky s malými deťmi, ktoré sú neustále doma celé doobedia? Snažia sa aj hodinu uspať svoje malé dieťatko, no keď dieťa konečne zaspinká a mamička je rada, že si trochu oddýchne, v tom začne štekať váš pes a dieťa jej zobudí. Ako sa cíti taká mamička, ktorej ste práve zobudili dieťa? Nahnevane. Túži konečne dospať celú noc, čo musela byť hore pri svojom dieťati a teraz jej to taktiež nedoprajete práve kvôli tomu, že vlastníte psa. Myslite trochu aj na svojich susedov, ak by ste si plánovali zaobstarať psa do bytu. Každý nový pes v bytovke je postrachom pre susedov. Ide o nepretržité štekanie, ktoré narúša celkové spolunažívanie v bytovom dome.

This entry was posted in Zvieratá. Bookmark the permalink.