Nová posteľ

Konečne ste sa po rokoch prespaných s deťmi ocitli s manželom či manželkou sami v spálni a zhodli ste sa na tom, že je na čase vymeniť tam nábytok a hlavne vašu starú posteľ? Po toľkých rokoch, kedy ste sа na vašej posteli tlačili traja, a niekedy dokonca aj štyria alebo piati začala vydávať čudné zvuky? Možno je na čase poobzerať sa po nejakej novej. Radi by ste už konečne mali posteľ ako sa patrí? Modernú, pohodlnú a elegantnú a hlavne podľa vašich predstáv alebo želania? Ak hľadáte, kvalitnú, elegantnú, modernú, zaujímavú, a nie úplne klasickú posteľ, no zároveň nič extravagantné Segum je to správne miesto pre vás.

posteľ

Predstavujeme vám našu netradičnú posteľ LADA MAXI https://www.segum.sk/produkt/lada-maxi, ktorá je zaujímavá svojím zošikmeným čelom, čo jej dodáva moderný a elegantný vzhľad aj napriek tomu, že ide o drevenú klasiku. Posteľ LADA MAXI si môžete vybrať v dvoch drevených dezénoch, alebo v čisto bielej farbe. Čo sa týka rozmerov, LADA MAXI sa vyrába v troch dimenziách, ako manželská posteľ s rozmermi 200 x 180 cm a 200 x 160 cm, alebo ako jednoposteľ so štandardnými rozmermi 200 x 90 cm. V nákrese rozmerov na našej stránke môžete vidieť, aj aké typy matracov môžete vybrať pre daný typ postele.

spánok

Ak potrebujete v spálni viac úložného priestoru, môžete túto posteľ kúpiť aj s úložným priestorom pod posteľou. Túto posteľ nájdete pod názvom LADA MAXI BOX. Čo sa týka druhého zariadenia a nábytku k danej posteli, môžete si pozrieť na našej stránke aj nočné stolíky a komody. S posteľou LADA MAXI alebo LADA MAXI BOX odporúčame kombinovať nábytok z programu ELKO alebo SUN, ktoré sa vám budú k posteli farebne hodiť, ale samozrejme, môžete si vybrať aj nábytok iných programov, podľa vášho želania a fantázie. S novou posteľou idú ruka v ruke aj matrace, preto nezabudnite pozrieť aj našu širokú ponuku kvalitných prírodných matracov.

This entry was posted in Nakupovanie. Bookmark the permalink.