Fotografie z vášho života

Určite to mnohí poznáte. Kopec fotiek, ktoré ste si urobili pri narodení svojho dieťaťa alebo na krásnej dovolenke pri mori, ešte väčší kopec fotiek ktoré ste si urobili vďaka mýlim momentom, počas všetkých dní… a všetky tieto fotky sa vám kopia na USB alebo iných úložných zariadeniach. Nie je čas ich vyvolať, nie je čas ich dať vytlačiť. Určite mnohí z vás by ste si radi pozreli tieto fotky a pripomenuli si určité prežitié chvíle so svojou rodinou, priateľmi, no je ťažké si tieto fotky pozrieť kedykoľvek sa vám zachce, pokiaľ ich máte uložené na viacerých úložných diskoch.

fotky fotku

V každom smere je lepšie si tieto fotky nechať vytlačiť a založiť si fotoalbum, ktorý môžete kedykoľvek vziať do ruky a prelistovať. Pokiaľ ste sa v týchto vetách našli a patríte medzi tých, ktorí radi fotia, ale nemajú už čas si nechať svoje fotografie vytlačiť, tak je na to najvyšší čas. Už si nájdite chvíľu na svoje fotky. Vyvolanie fotiek si môžete urobiť za pár drobných už dnes na fotkyzababku.sk. My vám radi vytlačíme vaše fotografie, ktoré zachytávajú kus vášho života s radosťou a na profesionálnej úrovni. Fotky a ich vyvolanie Fotkyzababku.sk je pre nás zábavou a poslaním zároveň.

foťák fotka

Ponúkame vám profesionálnu tlač fotografií, ktoré tlačíme na kvalitný fotopapier a vaše fotky vám vieme odoslať už do troch pracovných dní od nahradia. Fotky si môžete jednoducho nahrať online na našej stránke, kde si vyberiete rozmery a typ fotopapiera. Na stránke fotkyzababku.sk sa cena za vytlačené fotografie pohybuje od 0,15 centov, kde je bežný rozmer fotografie 9 x 13 cm. Nájdete tu samozrejme ponuku aj iných rozmerov tlače fotografií, ako sú napríklad 13 x 18 cm za 0,29 centov alebo už väčšiu fotografiu s rozmermi 30 x 40 cm za 3,69 €. Je vhodné si vopred premyslieť, kde ktorú fotografiu chcete umiestniť. Či bude tá daná fotografia umiestnená vo fotoalbume, alebo bude vystavená vo fotorámiku, vtedy vám vieme poradiť vhodnosť výberu fotopapiera, a vy sa tak môžete tešiť na dokonale vytlačené fotografie.

This entry was posted in Business. Bookmark the permalink.