Sexuálny blok

Asi pred 6 týždňami som sa zoznámila s mužom na zoznamke, jemu som sa veľmi páčila (on ma nie, bez iskry a bez chémie), ale povedala som si, že tomu dám šancu a chcem ho spoznať. Keďže mužom ide často iba o sex a nerozvíja vzťahy ďalej, povedala som si, že to skúsim s týmto, pretože chcem partnera a nechcem už tráviť čas na zoznamkách. A tento má záujem o mňa ako o osobu. Lenže kameň úrazu sa stal, keď prišiel s ponukami sexu, nepriťahuje ma (má fitness postavu), nepáči sa mi keď ma bozkáva, snažím sa tomu uhnúť. Bežné sexuálne praktiky, ktoré som robila so všetkými ostatnými partnermi mi u neho vadí. Povedala som mu, že konkrétnu praktiku som robila z lásky a preto to zatiaľ robiť nechcem.

s

Lenže vidím, že ho to asi trápi, možno si myslí, že stojím v posteli za nič (aj keď milujem sex a nie je so mnou nič tabu) lenže mi to nejde s ním. Nikdy som to nezažila. Do 3 mesiacov sa asi rozhodne.. neviem či je správne sa do toho nútiť.. len kvôli tomu, aby som mala chlapa. Asi to správne nie je. Je to o to ťažšie, že o neho nechcem v žiadnom prípade prísť. A ešte horšia vec, ktorú nechápem, je to, prečo sa mi to s ním nepáči a uhýbam zakaždým, https://www.italki.com/question/406189 keď sa o niečo snaží, a s ostatnými mužmi pred ním mi to vôbec neprekážalo.

s

Stále nad tým premýšľam, v čom sa asi stala chyba, ale nemôžem na nič prísť. Možno by som mala zájsť za nejakým doktorom. Alebo by som tomu naopak mala nechať čas a napríklad časom sa to samo spraví. Mám obavy, čo sa ale stane, keď sa to časom neuskutoční. Fakt mi na ňom záleží. Zrejme by sme sa mali porozprávať a mala by som mu povedať o svojich zvláštnych pocitoch. Na druhú stranu sa ale hrozne bojím, že tým, čo mu poviem, ho skôr zraním, než aby sa to medzi nami vyjasnilo. Vôbec neviem, čo s tým a ako to s nami bude do budúcna. Najlepší variant bude asi zájsť za nejakým odborníkom a uvidí sa, čo ďalej…

This entry was posted in Business. Bookmark the permalink.