Liečebný prst

Zdravie. Také slovíčko, o ktorom počúvame hlavne od starších ľudí. Že si ho máme vážiť. Prikývneme, ale viac sa nad tým nezamýšľame. Až neskôr zistíme, že majú ozaj pravdu. Alebo mali pravdu. Že sme si to naše zdravie mali viac vážiť. Tak teraz môžeme my rozdávať túto radu. Skúšať, či sa mladí chytia alebo budú tvrdohlaví ako predtým vy. Ťažko povedať.

žena odzadu na púšti

Keď sa povie prostata, tak si každý predstaví chlapa. Nie je to celkom tak, aj ženy ju majú, len oveľa menšiu ako muži. Dôvodov môže byť viacero. Jeden z tých hlavných je asi to, že u mužov sa v prostate tvorí tekutina, ktorá sa potom následne zmiešava so spermiami. U žien sa spermie netvoria, takže nie je taká podstatná, takže nemusí byť taká veľká ako tá mužská. Logické. Prostata však vie niekedy poriadne potrápiť. Zdravotne. Muži tušia, že ju majú, ale v podstate sa o ňu nejak špeciálne nestarajú. Kým ich nezačne trápiť.

A to je chyba.

mužská tvár

Taká masáž prostaty môže spraviť divy a predísť zbytočným komplikáciám. Možno to neznie lákavo, že vám niekto bude pchať prst do zadku a masírovať vašu prostatu… no kvôli zdravotným benefitom by ste sa na to mohli podujať. Nikto z nás nechce mať rakovinu prostaty. Vlastne asi žiadnu rakovinu netúžime mať. Práve touto masážou jej môžeme predísť alebo aspoň eliminovať jej riziko. Aj masérka si ľahšie všimne, že s vašou prostatou nie je niečo v poriadku a môže sa to začať hneď riešiť. Kdežto vy by ste na to prišli oveľa neskôr, keďže si na ňu pravdepodobne vôbec nesiahate. Masáž pomôže uvoľniť tekutinu, ktorá sa v prostate tvorí. Tak sa môže funkcia prostaty vykonávať spokojne ďalej. Nič sa tam navyše nebude hromadiť a bude tam len ďalšia nová tekutina. Prospešné pre celé vaše telo, keď sa obnoví. Táto masáž nie je bolestivá, môže byť trochu nepríjemná, ale ak je masérka profesionál, tak ani nepostrehnete a dokonca si môžete masáž doslova užiť.

This entry was posted in Business. Bookmark the permalink.